Monitorul de Neamt si Roman ziar cotidian din judetul Neamt
 Ultimele StiriStiri azi    Arhiva de stiriArhiva    Cãutare articol în arhivaCãutare    Anunturi de Mica Publicitate NeamtAnunturi    Forum de discutiiForum    Redactia Monitorul de Neamt si RomanRedactia  
AutentificareAutentificare / �nregistrare 
Rudele celor sfartecati la Mihailesti si cei mutilati
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // Administratie locala Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect
Subiectul anterior :: Subiectul urm�tor  
Autor Mesaj
Stefan A. Iordache



Data �nscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 1

MesajTrimis: Mar�i, 03 Apr 2007 10:52    Titlul subiectului: Rudele celor sfartecati la Mihailesti si cei mutilati Rãspunde cu citat (quote)
Rudele celor sfartecati la Mihailesti si cei mutilati pe viata pot cere despagubiri statului roman.
Eu mi-am facut datoria civica si dupa ce pe parcursul procesului am asteptat sa fiu citat ca martor lucru ce nu s-a intamplat, am depus la sediul Ministerului Public Plangerea penala nr. 4534/8.03.2007 intarita si prin Scrisoarea deschisa nr. 37510/14.03.2007 adresata doamnei Ministru al Justitiei, Monica Macovei.
Eu nu am absolut nimic de castigat din aceste demersuri ba mai mult chiar mi-am periclitat locul de munca adrsandu-ma pe aceeasi tema fostului Ministru al Economiei si Comertului, Codrut Seres, caruia ii semnalam ca mentine in opinia mea ilegal in functii asa dupa cum arat in documentele de mai sus, pe favorizatorii din culpa ai proportiilor tragediei de la Mihailesti.
Cu stima catre cei interesati in stabilirea corecta a vinovatiilor in cazul tragediei de la Mihailesti,
Stefan Alexandru Iordache
e-mail:
[email protected] sau
[email protected]
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
publicitate
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // Administratie locala Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect

 
Nu pute�i crea un subiect nou �n acest forum
Nu pute�i r�spunde �n subiectele acestui forum
Nu pute�i modifica mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i �terge mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i vota �n chestionarele din acest forum
Webdesign by webber.ro | Powered by SiteManager CMS
©2003-2006 Drepturile de autor asupra întregului continut al acestui site apartin în totalitate Grupul de Presa Accent SRL Piatra Neamt
Reproducerea totalã sau partialã a materialelor este permisã numai cu acordul Grupului de Presa Accent Piatra Neamt.