Monitorul de Neamt si Roman ziar cotidian din judetul Neamt
 Ultimele StiriStiri azi    Arhiva de stiriArhiva    Cãutare articol în arhivaCãutare    Anunturi de Mica Publicitate NeamtAnunturi    Forum de discutiiForum    Redactia Monitorul de Neamt si RomanRedactia  
AutentificareAutentificare / �nregistrare 
La care aliment nu puteti renunta?
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // Ce pãpãm mâine? Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect
Subiectul anterior :: Subiectul urm�tor  
Autor Mesaj
r&c



Data �nscrierii: 24/Sep/2005
Mesaje: 124
Loca�ie: italy

MesajTrimis: Duminic�, 30 Oct 2005 22:03    Titlul subiectului: La care aliment nu puteti renunta? Rãspunde cu citat (quote)
Sa enumeram cate 4 alimente la care nu putem renunta niciodata.
-carne;
-lapte;
-cartofi;
-ceai. !
_________________
Dramele se desfasoara in interiorul nostru,tragediile afara.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteazã site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
nemtean
Vizitator





MesajTrimis: Duminic�, 30 Oct 2005 22:20    Titlul subiectului: ... Rãspunde cu citat (quote)
Carne
Cartofi
Paine !
Suc / ceai
Sus
lili



Data �nscrierii: 03/Noi/2005
Mesaje: 24
Loca�ie: pn

MesajTrimis: Joi, 03 Noi 2005 16:44    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
la fructe!
_________________
nihil sine Deo!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
petrinela33



Data �nscrierii: 23/Sep/2005
Mesaje: 39
Loca�ie: Europa

MesajTrimis: Joi, 03 Noi 2005 23:30    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
CIOCOLATA! Foarte supãrat
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
traktorist



Data �nscrierii: 26/Dec/2005
Mesaje: 179
Loca�ie: SMT

MesajTrimis: Duminic�, 01 Ian 2006 5:32    Titlul subiectului: Am avut o adictie la ciocolata. Rãspunde cu citat (quote)
petrinela33 a scris:
CIOCOLATA! :((

Mincam cite o ciocolata de jumatate de kg la dus si una la fel la intors. Aveam de condus mult. Nu mai vorbesc de inghetata cu ciocolata.....
Incetul cu incetul , m-am saturat. Nu mai intru in pravalie sa cumpar ciocolata. Mai incerc putzin, cea facuta cu alune americane, dar putzin si rar. Nu am crezut ca voi reusi.....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM
admin
Site Admin


Data �nscrierii: 01/Ian/2000
Mesaje: 157
Loca�ie: web

MesajTrimis: Mar�i, 03 Ian 2006 2:37    Titlul subiectului: Re: Am avut o adictie la ciocolata. Rãspunde cu citat (quote)
Ciocolata pe langa valoarea energetica foarte mare mai are efecte asemanatoare cofeinei. Eu personal mananc cateva batoane de ciocolata la 1-2 zile ca supliment nutritiv. Nu mai mult sa nu ajung sa-mi displaca si mie Fericit
_________________
monitorulneamt.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteazã site-ul autorului
traktorist



Data �nscrierii: 26/Dec/2005
Mesaje: 179
Loca�ie: SMT

MesajTrimis: S�mb�t�, 07 Ian 2006 23:15    Titlul subiectului: Re: Am avut o adictie la ciocolata. Rãspunde cu citat (quote)
admin a scris:
Ciocolata pe langa valoarea energetica foarte mare mai are efecte asemanatoare cofeinei. Eu personal mananc cateva batoane de ciocolata la 1-2 zile ca supliment nutritiv. Nu mai mult sa nu ajung sa-mi displaca si mie :)



Citeam ca este o organizatie mondiala care lupta impotriva ciocolatei . Zic ei ca stimuleaza la fel si aceiasi nervi ca Marijoana. E plina lumea de lunatici !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM
publicitate
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // Ce pãpãm mâine? Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect

 
Nu pute�i crea un subiect nou �n acest forum
Nu pute�i r�spunde �n subiectele acestui forum
Nu pute�i modifica mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i �terge mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i vota �n chestionarele din acest forum
Webdesign by webber.ro | Powered by SiteManager CMS
©2003-2006 Drepturile de autor asupra întregului continut al acestui site apartin în totalitate Grupul de Presa Accent SRL Piatra Neamt
Reproducerea totalã sau partialã a materialelor este permisã numai cu acordul Grupului de Presa Accent Piatra Neamt.