Monitorul de Neamt si Roman ziar cotidian din judetul Neamt
 Ultimele StiriStiri azi    Arhiva de stiriArhiva    Cãutare articol în arhivaCãutare    Anunturi de Mica Publicitate NeamtAnunturi    Forum de discutiiForum    Redactia Monitorul de Neamt si RomanRedactia  
AutentificareAutentificare / �nregistrare 
Sa facem cunostinta!!!
Du-te la pagina 1, 2  Urm�toare
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // ÃŽntre prieteni Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect
Subiectul anterior :: Subiectul urm�tor  
Autor Mesaj
r&c



Data �nscrierii: 24/Sep/2005
Mesaje: 124
Loca�ie: italy

MesajTrimis: Joi, 19 Ian 2006 9:11    Titlul subiectului: Sa facem cunostinta!!! Rãspunde cu citat (quote)
Nu credeti ca ar fi interesanta si o astfel de rubrica? Fericit
_________________
Dramele se desfasoara in interiorul nostru,tragediile afara.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteazã site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
admin
Site Admin


Data �nscrierii: 01/Ian/2000
Mesaje: 157
Loca�ie: web

MesajTrimis: Joi, 19 Ian 2006 11:50    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
În primul rând
I-as ruga pe toti cei care scriu pe forum sã se înregistreze. Desi am putea limita postarea mesajelor doar utilizatorilor autentificati, dorim sã oferim libertate de exprimare si dreptul la anonimat tuturor vizitatorilor.
Deasemenea
Vom adãuga la profilul fiecãrui utilizator posibilitatea de a-si trece numele real, desi nu va fi obligatoriu.
Din nou, rãmâne la latitudinea fiecãruia.
Apropos
Numele meu este Ciprian Cucuruz si sunt administratorul site-ului MonitorulNeamt.ro
_________________
monitorulneamt.ro


Ultima modificare efectuat� admin la Mar�i, 24 Ian 2006 1:46, modificat de 2 ori �n total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteazã site-ul autorului
r&c



Data �nscrierii: 24/Sep/2005
Mesaje: 124
Loca�ie: italy

MesajTrimis: Joi, 19 Ian 2006 14:41    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
As vrea sa te felicit pt CV si as adauga o parere personala (semeni mult cu un jucator de fotbal Francesco Totti) Wink
_________________
Dramele se desfasoara in interiorul nostru,tragediile afara.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteazã site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
traktorist



Data �nscrierii: 26/Dec/2005
Mesaje: 179
Loca�ie: SMT

MesajTrimis: S�mb�t�, 21 Ian 2006 18:04    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
r&c a scris:
As vrea sa te felicit pt CV si as adauga o parere personala (semeni mult cu un jucator de fotbal Francesco Totti) ;)


Oare de ce s-a ales un asa nume , CV ?
Pt referinte bune se da de baut ?
Eu as zice ca semeni cu unu' care a pierdut autobuzul ;-))))
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM
Vizitator






MesajTrimis: S�mb�t�, 21 Ian 2006 22:29    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Dar chiar nimic nu-ti convine! As vrea sa vad ce fata de traktorist ai tu!
Administratorul arata foarte bine, daca aia e intr-adevar poza lui. Mai ales dupa ce-am citit ca maninca multa ciocolata Wink
Sus
admin
Site Admin


Data �nscrierii: 01/Ian/2000
Mesaje: 157
Loca�ie: web

MesajTrimis: S�mb�t�, 21 Ian 2006 23:09    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Râzând multa ciocolata si mult lapte.... si mult lapte cu ciocolata Fericit
poza este intradevar a mea dar de acum 2 ani cred...
desi nu se vede au avut loc unele modificari in zona abdominala...
devine din ce in ce mai greu sa ma inchei la pantaloni Foarte supãrat
dar nu-mi fac griji... inca o expeditie pe Bistrita si Siret si ma fac iar ca nou
(precum The Machinist... daca ati vazut filmul Hihi )
ehhh... noi sa fim sanatosi...
_________________
monitorulneamt.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteazã site-ul autorului
traktorist



Data �nscrierii: 26/Dec/2005
Mesaje: 179
Loca�ie: SMT

MesajTrimis: Duminic�, 22 Ian 2006 19:59    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Anonim a scris:
Dar chiar nimic nu-ti convine! As vrea sa vad ce fata de traktorist ai tu!
Administratorul arata foarte bine, daca aia e intr-adevar poza lui. Mai ales dupa ce-am citit ca maninca multa ciocolata ;)



Trimite adresa E-mail la adresa mea ( e pe forum, nu am secrete ) si iti trimit o poza ! Sa nu o arati concubinului pt ca devine gelos.
Te avertizez ca am si chelie. Noi , cei cu chelie , am scos un zvon ca sintem mai virili. Pina acum a " tzinut " poanta....
Dar nu e problema , pt ca port basca ( e parte din uniforma; salopeta, basca si cizme de cauciuc )
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM
r&c



Data �nscrierii: 24/Sep/2005
Mesaje: 124
Loca�ie: italy

MesajTrimis: Luni, 23 Ian 2006 8:50    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Citat:
salopeta, basca si cizme de cauciuc )


Clipind apetisant
_________________
Dramele se desfasoara in interiorul nostru,tragediile afara.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteazã site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Catalin



Data �nscrierii: 08/Noi/2005
Mesaje: 22
Loca�ie: Roman, jud. Neamt

MesajTrimis: Vineri, 03 Mar 2006 12:17    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Ridicol Râzând

Calimac Catalin, fotograf si cel ce are in grija "departamentul tehnic" in cadrul firmei SC Grupul de Presa Accent SRL - cotidianul "Monitorul de Roman".

Ramaneti pe subiect.

Petrinela, traktorist, r&c? Sa ne cunoastem!
_________________
"Tratamentul uneori este mai nociv decat boala in sine"
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteazã site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
petrinela33



Data �nscrierii: 23/Sep/2005
Mesaje: 39
Loca�ie: Europa

MesajTrimis: Miercuri, 08 Mar 2006 10:16    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Eu?Mi-am cam pierdut identitatea aici...ceea ce am facut in tara nu imi foloseste deloc,deci ma...adaptez si incerc ,,sa nu fiu in pas cu vremurile"...Cat despre CV-ul meu,e asa de anost ca ma plictiseste si pe mine cand il citesc! Rusinos
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Catalin



Data �nscrierii: 08/Noi/2005
Mesaje: 22
Loca�ie: Roman, jud. Neamt

MesajTrimis: Joi, 09 Mar 2006 9:21    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
petrinela33 a scris:
Eu?Mi-am cam pierdut identitatea aici...ceea ce am facut in tara nu imi foloseste deloc,deci ma...adaptez si incerc ,,sa nu fiu in pas cu vremurile"...Cat despre CV-ul meu,e asa de anost ca ma plictiseste si pe mine cand il citesc! Rusinos


Tipic... Wink nimic concret.
_________________
"Tratamentul uneori este mai nociv decat boala in sine"
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteazã site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
vasi_



Data �nscrierii: 05/Apr/2006
Mesaje: 1
Loca�ie: Piatra Neamt

MesajTrimis: Miercuri, 05 Apr 2006 9:38    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Salut....ce mai faceti..am reusit sa imi fac si eu un cont pe acest forum. Foarte fericit
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
somebody



Data �nscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1
Loca�ie: Far away

MesajTrimis: Vineri, 21 Apr 2006 23:28    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Domnule traktorist,cam lipsesti in ultimul timp de pe aici...S-ar putea sa ne cunoastem de prin Roman,mai ales ca spuneai ca iti placeau''invatatoarele''.Stiu ca era asa,numai ca eu sunt profesoara,daca asta iti spune ceva...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
roshk



Data �nscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1
Loca�ie: Roman

MesajTrimis: Miercuri, 26 Apr 2006 21:23    Titlul subiectului: Servus! Rãspunde cu citat (quote)
Ma numesc Rosca Ionel, sunt in an terminal la o facultate din Galati, motiv pntru care legatura mea cu orasul natal sunt prietenii si editiile electronice ale Monitorului.
_________________
Si in balti pot inflori nuferii; dar acestia se mentin intotdeauna deasupra!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
eu_si_cu_mine



Data �nscrierii: 10/Mar/2007
Mesaje: 6

MesajTrimis: S�mb�t�, 10 Mar 2007 20:04    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Salut!tocmai am iesit din underground si am zis sa fac si o vizita pe aici Hihi care vrea sa mai vorbim sa ia id meu de messenger Fericit
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
publicitate
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // ÃŽntre prieteni Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect
Du-te la pagina 1, 2  Urm�toare

 
Nu pute�i crea un subiect nou �n acest forum
Nu pute�i r�spunde �n subiectele acestui forum
Nu pute�i modifica mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i �terge mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i vota �n chestionarele din acest forum
Webdesign by webber.ro | Powered by SiteManager CMS
©2003-2006 Drepturile de autor asupra întregului continut al acestui site apartin în totalitate Grupul de Presa Accent SRL Piatra Neamt
Reproducerea totalã sau partialã a materialelor este permisã numai cu acordul Grupului de Presa Accent Piatra Neamt.