Monitorul de Neamt si Roman ziar cotidian din judetul Neamt
 Ultimele StiriStiri azi    Arhiva de stiriArhiva    Cãutare articol în arhivaCãutare    Anunturi de Mica Publicitate NeamtAnunturi    Forum de discutiiForum    Redactia Monitorul de Neamt si RomanRedactia  
AutentificareAutentificare / �nregistrare 
Cred ca voi pleca
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // ÃŽntre prieteni Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect
Subiectul anterior :: Subiectul urm�tor  
Autor Mesaj
traktorist



Data �nscrierii: 26/Dec/2005
Mesaje: 179
Loca�ie: SMT

MesajTrimis: Luni, 13 Feb 2006 6:02    Titlul subiectului: Cred ca voi pleca Rãspunde cu citat (quote)
S-a sters ceva fara motiv.
Nu-mi plac copiii imbufnati si smecheri. La viata mea am bagat in buzunarul de la vesta citzi smecheri am vrut . Pa !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM
admin
Site Admin


Data �nscrierii: 01/Ian/2000
Mesaje: 157
Loca�ie: web

MesajTrimis: Luni, 13 Feb 2006 12:53    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Mesajul sters nu avea nici o legatura cu subiectul topicului.
Putea fi postat in Intre Priteni > poze haioase , ... de exemplu, dar nu in acel topic.
Imi pare sincer rau daca acest lucru va suparat dar va rog sa tineti cont si de regulile acestui site(de fapt a oricarui forum in general) si sa postati mesajele in topicurile corespunzatoare... nu cred ca trebuie sa stau eu zilnic si sa mut mesajele utilizatorilor printre topicuri doar pentru ca ei nu au fost destul de atenti la titlu si au postat aiurea.
_________________
monitorulneamt.ro


Ultima modificare efectuat� de c�tre admin la Mar�i, 14 Feb 2006 8:52, modificat de 1 dat� �n total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteazã site-ul autorului
r&c



Data �nscrierii: 24/Sep/2005
Mesaje: 124
Loca�ie: italy

MesajTrimis: Luni, 13 Feb 2006 13:23    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
cosideri ca acest gest e binegandit?Care o fi copilul imbufnat?
_________________
Dramele se desfasoara in interiorul nostru,tragediile afara.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteazã site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
admin
Site Admin


Data �nscrierii: 01/Ian/2000
Mesaje: 157
Loca�ie: web

MesajTrimis: Mar�i, 14 Feb 2006 8:56    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
r&c a scris:
cosideri ca acest gest e binegandit?Care o fi copilul imbufnat?

Gestul meu? Nu neaparat "binegandit" ci extrem
Copil? nu chiar, poate tanar...
Imbufnat? nicidecum
_________________
monitorulneamt.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteazã site-ul autorului
r&c



Data �nscrierii: 24/Sep/2005
Mesaje: 124
Loca�ie: italy

MesajTrimis: Mar�i, 14 Feb 2006 9:45    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
ce sa-i faci admine ,asta e Fericit totusi nu a decis a zis
Citat:
Cred ca voi pleca
Cool
_________________
Dramele se desfasoara in interiorul nostru,tragediile afara.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteazã site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Vizitator






MesajTrimis: Miercuri, 15 Feb 2006 0:01    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Citat:
r&c a scris:
ce sa-i faci admine ,asta e Fericit totusi nu a decis a zis
Citat:
Cred ca voi pleca
Cool


si kre-i pb-ema? smecherii care nu respecta regulile merita EJECT!
Sus
admin
Site Admin


Data �nscrierii: 01/Ian/2000
Mesaje: 157
Loca�ie: web

MesajTrimis: Miercuri, 15 Feb 2006 18:02    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Anonim a scris:
si kre-i pb-ema? smecherii care nu respecta regulile merita EJECT!

Asta ar fi ultima solutie si doar pentru grave si repetate abateri de la regulament si normele morale.
Dl. "Traktorist" e in continuare bine venit sa posteze pe forum, chiar erau interesante si amuzante mesajele lui. Mie personal mi-ar parea rau sa plece.
_________________
monitorulneamt.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteazã site-ul autorului
neamtu tiganu
Vizitator





MesajTrimis: Joi, 16 Feb 2006 23:59    Titlul subiectului: traktoristu Rãspunde cu citat (quote)
Dom Morderator, ce sa-i faci asa ie cind iesti tinar, habar n-ai cum s-o iei. Nemtii zic "Fingerspitzengefühl" adica talentu sa-ti adaptezi "intrasigenta" la situatia respectiva. Nu-i bai ca mai ai timp sa-nveti. Ie drept ca ai pierdut prin Tractorist unu care inviora forumu si mai atragea si p-altii (de ex. pe mine) si ar mai fi venit si altii, ca suntem gasca mare care ne cautam o cabana de spus povesti.

Pa bune suntem mai toti baieti simpatici si foc de dastapti chiar daca nu parem la prima vedere. Unde mai pui sa traim in lumea mare de multi ani, am luat o multime de picioare in [cenzurat] si suntem pa undeva f. sensibili.

de data asta mingea-i la tine, sunt curios ce faci cu ia ca pin-acum tot autogoluri..

P.S Concernele vestice se distreaza des cu candidatii dindu-le teme din astea de conflict.
Sus
publicitate
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // ÃŽntre prieteni Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect

 
Nu pute�i crea un subiect nou �n acest forum
Nu pute�i r�spunde �n subiectele acestui forum
Nu pute�i modifica mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i �terge mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i vota �n chestionarele din acest forum
Webdesign by webber.ro | Powered by SiteManager CMS
©2003-2006 Drepturile de autor asupra întregului continut al acestui site apartin în totalitate Grupul de Presa Accent SRL Piatra Neamt
Reproducerea totalã sau partialã a materialelor este permisã numai cu acordul Grupului de Presa Accent Piatra Neamt.