Monitorul de Neamt si Roman ziar cotidian din judetul Neamt
 Ultimele StiriStiri azi    Arhiva de stiriArhiva    Cãutare articol în arhivaCãutare    Anunturi de Mica Publicitate NeamtAnunturi    Forum de discutiiForum    Redactia Monitorul de Neamt si RomanRedactia  
AutentificareAutentificare / �nregistrare 
ce gatiti cel mai des?
Du-te la pagina 1, 2  Urm�toare
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // Ce pãpãm mâine? Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect
Subiectul anterior :: Subiectul urm�tor  
Autor Mesaj
r&c



Data �nscrierii: 24/Sep/2005
Mesaje: 124
Loca�ie: italy

MesajTrimis: Joi, 03 Noi 2005 15:33    Titlul subiectului: ce gatiti cel mai des? Rãspunde cu citat (quote)
Eu ......... :cry: :cry: :cry: nu prea le am cu gatitul ;ci doar cu mancatul :wink: .Ma straduiesc sa fac ciorbe,tocanite,fripturi,peste la cuptor .Caut mereu chestii simple si rapide desi stiu ca cele mai bune mancaruri au nevoie de mult timp. :mrgreen:

Dar voi?
_________________
Dramele se desfasoara in interiorul nostru,tragediile afara.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteazã site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
lili



Data �nscrierii: 03/Noi/2005
Mesaje: 24
Loca�ie: pn

MesajTrimis: Joi, 03 Noi 2005 16:49    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
de obicei, mancaruri traditionale! sunt preferatele familiei mele, doar suntem moldoveni,nu?
sarmalutze cu smantana, mancarica de cartofi cu legume si carnati afumati, bors de carne, ciorba de burta, chiftele cu sos,fasole cu ciolan afumat, varza calita cu carnati, bors de fasole, musaca de cartofi, papanasi cu branza, poale'n brau si multe altele...
_________________
nihil sine Deo!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
r&c



Data �nscrierii: 24/Sep/2005
Mesaje: 124
Loca�ie: italy

MesajTrimis: Joi, 03 Noi 2005 18:01    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
wau dar esti o adevarata gospodina! Fericit
_________________
Dramele se desfasoara in interiorul nostru,tragediile afara.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteazã site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
admin
Site Admin


Data �nscrierii: 01/Ian/2000
Mesaje: 157
Loca�ie: web

MesajTrimis: Joi, 03 Noi 2005 18:29    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
imi lasa gura apa Fericit numai cat le citesc numele
_________________
monitorulneamt.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteazã site-ul autorului
petrinela33



Data �nscrierii: 23/Sep/2005
Mesaje: 39
Loca�ie: Europa

MesajTrimis: Joi, 03 Noi 2005 23:33    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
,,Take away" :wink: ...Cam la asta se limiteaza experienta mea culinara.Desi nu cred ca cineva imi poate oferi aici snitele de pui , mamaliga sau borsuri...astea le fac eu,dar restul...livrarea la domiciul!Cam lenesa in bucatarie,nu?!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
lili



Data �nscrierii: 03/Noi/2005
Mesaje: 24
Loca�ie: pn

MesajTrimis: Vineri, 04 Noi 2005 16:19    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
cat de buna nu stiu daca sunt sau nu, dar imi place sa gatesc si o fac cu placere! vreau sa ofer familiei mele ce este mai bun! diseara voi face un pui la sticla in cuptor. va poftesc si pe voi.
_________________
nihil sine Deo!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
r&c



Data �nscrierii: 24/Sep/2005
Mesaje: 124
Loca�ie: italy

MesajTrimis: Vineri, 04 Noi 2005 17:07    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Draga mea ,lili,imi faci o pofta de lesin. Fericit
_________________
Dramele se desfasoara in interiorul nostru,tragediile afara.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteazã site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
lili



Data �nscrierii: 03/Noi/2005
Mesaje: 24
Loca�ie: pn

MesajTrimis: Mar�i, 15 Noi 2005 11:30    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
r&c, imi pare rau dar nu am vrut sa va fie rau din cauza mea! doar am relatat ce imi place sa gatesc, chestia e ca imi place sa si mananc!si nu orice!
_________________
nihil sine Deo!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
r&c



Data �nscrierii: 24/Sep/2005
Mesaje: 124
Loca�ie: italy

MesajTrimis: Miercuri, 16 Noi 2005 15:21    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Faci bine sa ne povestesti numai asa poate imi iau si eu inima-n dinti si ma pun pe gatit in mod serois. Cool
_________________
Dramele se desfasoara in interiorul nostru,tragediile afara.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteazã site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Vizitator






MesajTrimis: Luni, 21 Noi 2005 16:40    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
buna! uitati, weekendul acesta am fost la cabana la nemtisor si cu colegii si prietenii, sotul ne-am distrat de minune! si vreau sa va spun ca am papat harzob de pastrav, carne de purcel si pui la gratar, ciorba de burta,tochitura,crap prajit la cuptor,mamaliguta,salata de fructe, cozonac si placinte cu branza! a fost minunat totul! va invit sa mergeti la cabana la nemtisor, e o splendoare! si papica, wow.....
Sus
lili



Data �nscrierii: 03/Noi/2005
Mesaje: 24
Loca�ie: pn

MesajTrimis: Luni, 21 Noi 2005 16:41    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
vizitatorul eram eu, am uitat sa ma autentific!
_________________
nihil sine Deo!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
petrinela33



Data �nscrierii: 23/Sep/2005
Mesaje: 39
Loca�ie: Europa

MesajTrimis: Luni, 21 Noi 2005 22:46    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Mi s-a facut o foame!!!!!!!!!!!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
IoanR



Data �nscrierii: 20/Noi/2005
Mesaje: 14
Loca�ie: Finlanda

MesajTrimis: Mar�i, 22 Noi 2005 22:55    Titlul subiectului: Re: ce gatiti cel mai des? Rãspunde cu citat (quote)
---

Ultima modificare efectuat� de c�tre IoanR la Mar�i, 19 Iun 2007 11:59, modificat de 1 dat� �n total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
r&c



Data �nscrierii: 24/Sep/2005
Mesaje: 124
Loca�ie: italy

MesajTrimis: Miercuri, 23 Noi 2005 9:02    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
:shock: :shock: :shock:
Citat:
cruda,arsa si-afumata


Râzând Râzând Râzând
_________________
Dramele se desfasoara in interiorul nostru,tragediile afara.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteazã site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
admin
Site Admin


Data �nscrierii: 01/Ian/2000
Mesaje: 157
Loca�ie: web

MesajTrimis: Vineri, 16 Dec 2005 17:34    Titlul subiectului: Primiti cu colinda? Rãspunde cu citat (quote)
eu vin cu colindul pe la voi dacã aveti mâncãruri atât de bune... Foarte fericit de fapt cred cã ne adunãm mai multi colindãtori care am înghitit în sec la lista de mai sus...
_________________
monitorulneamt.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteazã site-ul autorului
publicitate
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // Ce pãpãm mâine? Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect
Du-te la pagina 1, 2  Urm�toare

 
Nu pute�i crea un subiect nou �n acest forum
Nu pute�i r�spunde �n subiectele acestui forum
Nu pute�i modifica mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i �terge mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i vota �n chestionarele din acest forum
Webdesign by webber.ro | Powered by SiteManager CMS
©2003-2006 Drepturile de autor asupra întregului continut al acestui site apartin în totalitate Grupul de Presa Accent SRL Piatra Neamt
Reproducerea totalã sau partialã a materialelor este permisã numai cu acordul Grupului de Presa Accent Piatra Neamt.