Monitorul de Neamt si Roman ziar cotidian din judetul Neamt
 Ultimele StiriStiri azi    Arhiva de stiriArhiva    Cãutare articol în arhivaCãutare    Anunturi de Mica Publicitate NeamtAnunturi    Forum de discutiiForum    Redactia Monitorul de Neamt si RomanRedactia  
AutentificareAutentificare / �nregistrare 
Un motor de cãutare mai bun
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // Parerea voastra conteaza Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect
Subiectul anterior :: Subiectul urm�tor  
Autor Mesaj
admin
Site Admin


Data �nscrierii: 01/Ian/2000
Mesaje: 157
Loca�ie: web

MesajTrimis: Joi, 17 Noi 2005 0:17    Titlul subiectului: Un motor de cãutare mai bun Rãspunde cu citat (quote)
Motorul de cautare in arhiva de stiri Monitorul de Neamt a fost modificat (in bine speram noi). Spuneti-ne ce dificultati ati intampinat in folosirea lui pentru a-l putea imbunatati.
_________________
monitorulneamt.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteazã site-ul autorului
Vizitator






MesajTrimis: Joi, 17 Noi 2005 8:41    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
asta asteptam eu!!!!E ok !! Fericit
Sus
r&c



Data �nscrierii: 24/Sep/2005
Mesaje: 124
Loca�ie: italy

MesajTrimis: Joi, 17 Noi 2005 8:43    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
eu am scris mai sus :oops: am uitat sa ma inregisrez.

Citat:
asta asteptam eu!!!!E ok !!

_________________
Dramele se desfasoara in interiorul nostru,tragediile afara.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteazã site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
admin
Site Admin


Data �nscrierii: 01/Ian/2000
Mesaje: 157
Loca�ie: web

MesajTrimis: Joi, 17 Noi 2005 13:44    Titlul subiectului: Imbunatatiri Rãspunde cu citat (quote)
Pana acum motorul de cautare nu intelegea caracterele romanesti. Asta era (principala) problema. Pentru "neamt" de ex. nu returna nici un rezultat.... cam aiurea, stiu...
Daca mai adaug si o indexare a articolelor mai eficienta, zic eu ca e o imbunatatire considerabila Foarte fericit
_________________
monitorulneamt.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteazã site-ul autorului
r&c



Data �nscrierii: 24/Sep/2005
Mesaje: 124
Loca�ie: italy

MesajTrimis: Joi, 17 Noi 2005 14:26    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
exact!!! Fericit
_________________
Dramele se desfasoara in interiorul nostru,tragediile afara.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteazã site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
admin
Site Admin


Data �nscrierii: 01/Ian/2000
Mesaje: 157
Loca�ie: web

MesajTrimis: Mar�i, 22 Noi 2005 15:36    Titlul subiectului: Functii noi Rãspunde cu citat (quote)
Acum puteti vedea ce au cãutat si ceilalti utilizatori ai site-ului MonitorulNeamt.
În sectiunea "Cãutare" sunt afisate ultimele cãutari efectuate precum si cuvintele cel mai des cãutate.
Util nu?
_________________
monitorulneamt.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteazã site-ul autorului
r&c



Data �nscrierii: 24/Sep/2005
Mesaje: 124
Loca�ie: italy

MesajTrimis: Miercuri, 23 Noi 2005 8:54    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
chiar ca da nota 10 Fericit
_________________
Dramele se desfasoara in interiorul nostru,tragediile afara.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteazã site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
nemtean
Vizitator





MesajTrimis: Miercuri, 23 Noi 2005 21:50    Titlul subiectului: mai bine Rãspunde cu citat (quote)
initial am crezut ca nu functioneaza motorul de cautere.
nu m-am gandit ca face diferenta intre "neamt" si "neamþ" de exemplu.
bine ca s-a rezolvat
Sus
traktorist



Data �nscrierii: 26/Dec/2005
Mesaje: 179
Loca�ie: SMT

MesajTrimis: S�mb�t�, 07 Ian 2006 19:54    Titlul subiectului: Re: mai bine Rãspunde cu citat (quote)
nemtean a scris:
initial am crezut ca nu functioneaza motorul de cautere.
nu m-am gandit ca face diferenta intre "neamt" si "neamþ" de exemplu.
bine ca s-a rezolvat


Nu ar trebui sa faca diferentza. Pusul virgulitelor si coditelor la litere tradeaza salbaticia limbii. Ar trebui descurajata !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM
publicitate
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // Parerea voastra conteaza Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect

 
Nu pute�i crea un subiect nou �n acest forum
Nu pute�i r�spunde �n subiectele acestui forum
Nu pute�i modifica mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i �terge mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i vota �n chestionarele din acest forum
Webdesign by webber.ro | Powered by SiteManager CMS
©2003-2006 Drepturile de autor asupra întregului continut al acestui site apartin în totalitate Grupul de Presa Accent SRL Piatra Neamt
Reproducerea totalã sau partialã a materialelor este permisã numai cu acordul Grupului de Presa Accent Piatra Neamt.