Monitorul de Neamt si Roman ziar cotidian din judetul Neamt
 Ultimele StiriStiri azi    Arhiva de stiriArhiva    Cãutare articol în arhivaCãutare    Anunturi de Mica Publicitate NeamtAnunturi    Forum de discutiiForum    Redactia Monitorul de Neamt si RomanRedactia  
AutentificareAutentificare / �nregistrare 
Sa facem cunostinta!!!
Du-te la pagina Anterioar�  1, 2
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // ÃŽntre prieteni Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect
Subiectul anterior :: Subiectul urm�tor  
Autor Mesaj
Rusu Dragos



Data �nscrierii: 22/Apr/2007
Mesaje: 1
Loca�ie: Italia

MesajTrimis: Joi, 10 Mai 2007 21:13    Titlul subiectului: Re: Sa facem cunostinta!!! Rãspunde cu citat (quote)
SALUT SI EU SUNT UN ROMASCAN PIERDUT DE MULT TIMP SI VREAU SA-MI REGASESC IDENTITATEA. NU SPUN MI-E DOR DE CASA DAR AICI UNDE STAU EU ZIC,E MAI BINE.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
gelu cracana



Data �nscrierii: 16/Ian/2008
Mesaje: 47

MesajTrimis: Duminic�, 17 Feb 2008 19:22    Titlul subiectului: INTRE PRIETENI Rãspunde cu citat (quote)
Anul a inceput cam greu pentru voi, nu vati mai scris cam de multisor asa ca hai sa mai scriem cite ceva pe forum.
Sunt Gelu Cracana
Piatra Neamt (Cartier Precista)
Fan CEAHLAUL
Incerc sa obtin un mare record: Am cel mai mare tricou de fotbal din lume 500 m2, tricou dedicat lui Florin Axinia, cel mai mare fotbalist al Ceahlaului, cu 315 jocuri in Liga 1 si 105 goluri marcate in poarta adversarilor, asa ca HAI CEAHLAUL
Aplauze Aplauze Aplauze Aplauze
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
admin
Site Admin


Data �nscrierii: 01/Ian/2000
Mesaje: 157
Loca�ie: web

MesajTrimis: Luni, 18 Feb 2008 3:25    Titlul subiectului: Re: INTRE PRIETENI Rãspunde cu citat (quote)
gelu cracana a scris:
Sunt Gelu Cracana
Piatra Neamt (Cartier Precista)
Fan CEAHLAUL
Incerc sa obtin un mare record: Am cel mai mare tricou de fotbal din lume 500 m2 ...

Ne pare bine sa te cunoastem si iti uram mult succes in doborarea recordului, e cu siguranta o misiune indrazneata dar care probabil va merita toate eforturile.

Mult noroc! Fericit
_________________
monitorulneamt.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteazã site-ul autorului
mickey999



Data �nscrierii: 03/Iun/2008
Mesaje: 19
Loca�ie: Tennesse USA

MesajTrimis: Luni, 30 Iun 2008 12:45    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
"Another mission
The powers have called me away
Another time
To carry the colors again
My motivation
An oath I’ve sworn to defend
To win the honor
Of coming back home again
No explanation
Will matter after we begin
Another dark destroyer that’s buried within
My true vocation
And now my unfortunate friend
You will discover
A war you’re unable to win

I'll have you know
That I’ve become…
Indestructible"


Traiesc in Nashville si inca ma mai dau mare cu treningul si papucii cumparati din Romania! I-am rupt pe astia cu asa Fashion! hahahahahahahaha
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
publicitate
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // ÃŽntre prieteni Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect
Du-te la pagina Anterioar�  1, 2

 
Nu pute�i crea un subiect nou �n acest forum
Nu pute�i r�spunde �n subiectele acestui forum
Nu pute�i modifica mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i �terge mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i vota �n chestionarele din acest forum
Webdesign by webber.ro | Powered by SiteManager CMS
©2003-2006 Drepturile de autor asupra întregului continut al acestui site apartin în totalitate Grupul de Presa Accent SRL Piatra Neamt
Reproducerea totalã sau partialã a materialelor este permisã numai cu acordul Grupului de Presa Accent Piatra Neamt.