Monitorul de Neamt si Roman ziar cotidian din judetul Neamt
 Ultimele StiriStiri azi    Arhiva de stiriArhiva    Cãutare articol în arhivaCãutare    Anunturi de Mica Publicitate NeamtAnunturi    Forum de discutiiForum    Redactia Monitorul de Neamt si RomanRedactia  
AutentificareAutentificare / �nregistrare 
Ce gen de muzica asculti?
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // ÃŽntre prieteni Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect
Subiectul anterior :: Subiectul urm�tor  
Autor Mesaj
eu_si_cu_mine



Data �nscrierii: 10/Mar/2007
Mesaje: 6

MesajTrimis: S�mb�t�, 10 Mar 2007 20:06    Titlul subiectului: Ce gen de muzica asculti? Rãspunde cu citat (quote)
pai eu ascult hip-hop ÃŽngeras si cateodata muzica clasica Hihi
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
admin
Site Admin


Data �nscrierii: 01/Ian/2000
Mesaje: 157
Loca�ie: web

MesajTrimis: Duminic�, 11 Mar 2007 0:36    Titlul subiectului: Re: Ce gen de muzica asculti? Rãspunde cu citat (quote)
eu_si_cu_mine a scris:
pai eu ascult hip-hop ÃŽngeras si cateodata muzica clasica Hihi
ciudata combinatia... D'oh!

pentru mine topul e alcatuit din Rock, House si Electronic
_________________
monitorulneamt.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteazã site-ul autorului
DYA



Data �nscrierii: 22/Feb/2008
Mesaje: 1

MesajTrimis: Vineri, 22 Feb 2008 18:46    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Pa da da pom pom pom...

Heartbeat on time

Dancing

Dancing

To the rhythm

Elektro is fine

It can

It can

Get you moving

Moving on time

Elektro

Elektro

Is the new style

Si cu asta cred ca am zis totul Foarte fericit
Prietenii stiu de ce !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mickey999



Data �nscrierii: 03/Iun/2008
Mesaje: 19
Loca�ie: Tennesse USA

MesajTrimis: Luni, 30 Iun 2008 12:32    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Heavy metal is the best / We say F.U.C.K. to all the rest .
Ba fratilor... asta e muzica :
AC/DC, Accept, Alice in Chains, Annihilator, Anthrax, As I Lay Dying, Atheist, Avenged Sevenfold, Benediction, Beyond Fear, Bill Ward, Biohazard, Black Label Society, Black Sabbath, Bleed In Vain, Blitzkrieg, Body Count, Bruce Dickinson, Brutal Truth, Bullet For My Valentine, Cacophony, Carcass, Circle II Circle, Clawfinger, Confessor, Control Denied, Coroner, Corrosion Of Conformity, Crowbar, Cryptic Slaughter, Cynic, Damageplan, Death, Die Toten Hosen, Diecast, Ronnie James Dio, Disturbed, Dog Faced Gods, Down, Dream Theater, Ebony Tears, Emerson Lake & Palmer, Exodus, Faith No More, Fear Factory, Fight, Fischer Z, Funeral For A Friend, G/Z/R, Gamma Ray, Genesis, Glenn Tipton, Godsmack, Grip Inc. The Haunted, Helloween, Hellyeah, Holograf, Iced Earth, In Flames, Infectious Grooves, Iommi, Iron Maiden, Jean Michel Jarre, Jeff Wayne, Jethro Tull, Judas Priest, Killswitch Engage, King Diamond, Kiss, Kreator, Lake Of Tears, Led Zeppelin, Livin' Blues, M.O.D. , Machine Head, Manfred Mann's Earth Band, Manowar, Mastodon, MD.45, Megadeth, Mekong Delta, Metal Church, Metallica, Monster Magnet, Motorhead, Napalm Death, Nevermore, Nuclear Assault, Onkel Tom Angelripper, Opeth, Overkill, Ozzy Osbourne, Painmuseum, Pantera, Paradise Lost, Phoenix, Pink Floyd, The Police, Primal Fear, Primus, Pro-Pain, Progresiv TM, Prong, Protector, Queensryche, Quiet Riot, Rage Against The Machine, Rainbow, Rammstein, Ravenous, Red Hot Chilli Peppers, Rob Halford, Robert Plant, Running Wild, Rush, S.O.D. , Sabbat, Sacred Reich, Saxon, Scorpions, Sepultura, Sevendust, Sfinx, Shadows Fall, Six Feet Under, Skeletal Earth, Skyclad, Slayer, Slipknot, Sodom, Soilwork, Soulfly, Styx, Suicidal Tendencies, Superjoint Ritual, System Of A Down, Testament, Therapy?, Throwdown, Tool, Triumph, Twisted Sister, U.D.O. , Uriah Heep, Van Halen, Voivod, WASP, Warrel Dane, Wehrmacht, Yes, Yngwie Malmsteen .... etc.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
publicitate
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // ÃŽntre prieteni Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect

 
Nu pute�i crea un subiect nou �n acest forum
Nu pute�i r�spunde �n subiectele acestui forum
Nu pute�i modifica mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i �terge mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i vota �n chestionarele din acest forum
Webdesign by webber.ro | Powered by SiteManager CMS
©2003-2006 Drepturile de autor asupra întregului continut al acestui site apartin în totalitate Grupul de Presa Accent SRL Piatra Neamt
Reproducerea totalã sau partialã a materialelor este permisã numai cu acordul Grupului de Presa Accent Piatra Neamt.