Monitorul de Neamt si Roman ziar cotidian din judetul Neamt
 Ultimele StiriStiri azi    Arhiva de stiriArhiva    Cãutare articol în arhivaCãutare    Anunturi de Mica Publicitate NeamtAnunturi    Forum de discutiiForum    Redactia Monitorul de Neamt si RomanRedactia  
AutentificareAutentificare / �nregistrare 
Intrebare
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // Parerea voastra conteaza Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect
Subiectul anterior :: Subiectul urm�tor  
Autor Mesaj
Vizitator






MesajTrimis: Vineri, 06 Ian 2006 16:47    Titlul subiectului: Intrebare Rãspunde cu citat (quote)
Imi place acest forum foarte mult, desi inca nu m-am inregistrat oficial, insa am observat ca mai sint inca 2 forumuri extrem de asemanatoare ca structura: forum.cs.tuiasi.ro si forum.neamt.ro
Ma gindeam daca nu ar fi posibil sa fuzioneze macar asta de la Monitorul cu cel de Neamt. Participantii sint cam aceiasi, nu stiu tehnic daca se poate, ce servere si administratori au fiecare. Dar mie imi este destul de incomod sa le urmaresc pe amindoua, dar nici nu-mi vine sa renunt la nici unul dintre ele. Multumesc.
Sus
admin
Site Admin


Data �nscrierii: 01/Ian/2000
Mesaje: 157
Loca�ie: web

MesajTrimis: S�mb�t�, 07 Ian 2006 1:44    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
de ce nu?
dpdv tehnic orice e posibil, insa problemele sunt in alta parte....
propune chestia asta si pe celelalte forumuri mentionate si... sa vedem... poate iese ceva.
ar fi interesant, eu personal abia am timp sa urmaresc forumul acesta(de cateva ori pe zi, ca doar na... sunt admin), celelalte le vad o data pe luna poate si doar cu scopul sa "vad ce a mai facut concurenta" ca sa zic asa... nu ca ar fi neaparat concurenta...
cum am spus respunsul meu e ca se poate si chiar ar fi util asa ceva... baze de date (ale forumurilor) comune dar interfete grafice(si reclame) diferite, fiecare cum ii place (pe fundal alb sau negru... Foarte fericit )
_________________
monitorulneamt.ro


Ultima modificare efectuat� de c�tre admin la Duminic�, 05 Mar 2006 11:11, modificat de 1 dat� �n total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteazã site-ul autorului
traktorist



Data �nscrierii: 26/Dec/2005
Mesaje: 179
Loca�ie: SMT

MesajTrimis: S�mb�t�, 07 Ian 2006 19:11    Titlul subiectului: Re: Intrebare Rãspunde cu citat (quote)
Anonim a scris:
Imi place acest forum foarte mult, desi inca nu m-am inregistrat oficial, insa am observat ca mai sint inca 2 forumuri extrem de asemanatoare ca structura: forum.cs.tuiasi.ro si forum.neamt.ro
Ma gindeam daca nu ar fi posibil sa fuzioneze macar asta de la Monitorul cu cel de Neamt. Participantii sint cam aceiasi, nu stiu tehnic daca se poate, ce servere si administratori au fiecare. Dar mie imi este destul de incomod sa le urmaresc pe amindoua, dar nici nu-mi vine sa renunt la nici unul dintre ele. Multumesc.


Tu vrei sa fii ca mielul care suge la doua oi !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM
Vizitator






MesajTrimis: Mar�i, 10 Ian 2006 21:02    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Nu am beneficii personale daca urmaresc mai multe forumuri, dimpotriva, mai mare pierdere de timp. De aceea am si venit cu ideea.Asa ca nu mai fi atit de critic la orice subiect. Vad ca esti foarte activ pe forumul asta, dar nu si tolerant. As vrea sa vad cit rezisti pe forumul studentilor ieseni de la AC si Electronica.
Sus
Vizitator






MesajTrimis: Miercuri, 11 Ian 2006 4:23    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Anonim a scris:
Nu am beneficii personale daca urmaresc mai multe forumuri, dimpotriva, mai mare pierdere de timp. De aceea am si venit cu ideea.Asa ca nu mai fi atit de critic la orice subiect. Vad ca esti foarte activ pe forumul asta, dar nu si tolerant. As vrea sa vad cit rezisti pe forumul studentilor ieseni de la AC si Electronica.



Cine e AC si Electronique ? Electronique Mititique ?
Cind eram eu student, parintii studentilor nu se cunosteau inca.
Eu sint uns cu toate ....unsorile !
PS Si chiar trebuie sa fiu pentru ? Stiai ca la facutul dragostei " contra " inseamna ...."pentru" ?
Sus
r&c



Data �nscrierii: 24/Sep/2005
Mesaje: 124
Loca�ie: italy

MesajTrimis: Miercuri, 11 Ian 2006 8:39    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
E adevarat ca sieu stau cu placere aici.Trebuie sa mentionez ca reusesc sa urmaresc mai multe forumuri si nu pt ca am mult timp din contra (dar imi fac).Spor la butonat la toti Fericit
_________________
Dramele se desfasoara in interiorul nostru,tragediile afara.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteazã site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
publicitate
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // Parerea voastra conteaza Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect

 
Nu pute�i crea un subiect nou �n acest forum
Nu pute�i r�spunde �n subiectele acestui forum
Nu pute�i modifica mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i �terge mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i vota �n chestionarele din acest forum
Webdesign by webber.ro | Powered by SiteManager CMS
©2003-2006 Drepturile de autor asupra întregului continut al acestui site apartin în totalitate Grupul de Presa Accent SRL Piatra Neamt
Reproducerea totalã sau partialã a materialelor este permisã numai cu acordul Grupului de Presa Accent Piatra Neamt.