Monitorul de Neamt si Roman ziar cotidian din judetul Neamt
 Ultimele StiriStiri azi    Arhiva de stiriArhiva    Cãutare articol în arhivaCãutare    Anunturi de Mica Publicitate NeamtAnunturi    Forum de discutiiForum    Redactia Monitorul de Neamt si RomanRedactia  
AutentificareAutentificare / �nregistrare 
Cum s-a schimbat viata voastra in ultimii 5 ani?
Du-te la pagina 1, 2, 3  Urm�toare
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // Problemele celor plecati sa munceasca, sa invete sau sa se plimbe Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect
Subiectul anterior :: Subiectul urm�tor  
Autor Mesaj
r&c



Data �nscrierii: 24/Sep/2005
Mesaje: 124
Loca�ie: italy

MesajTrimis: Duminic�, 25 Sep 2005 17:05    Titlul subiectului: Cum s-a schimbat viata voastra in ultimii 5 ani? Rãspunde cu citat (quote)
Deastinul ne rezerva o multime de surprize placute sau neplacute care se consuma intr-o clipa -cum bine stim cu totii.Ar fi interesant sa povestim cate un episod care ne-a schimbat cursul vietii. Fericit
_________________
Dramele se desfasoara in interiorul nostru,tragediile afara.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteazã site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
petrinela33



Data �nscrierii: 23/Sep/2005
Mesaje: 39
Loca�ie: Europa

MesajTrimis: Mar�i, 27 Sep 2005 18:24    Titlul subiectului: Re: Cum s-a schimbat viata voastra in ultimii 5 ani? Rãspunde cu citat (quote)
OK.Cine incepe?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
lili



Data �nscrierii: 03/Noi/2005
Mesaje: 24
Loca�ie: pn

MesajTrimis: Joi, 03 Noi 2005 16:40    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
buna r&c, petrinela! da, uite, mie mi-a schimbat viata, fetita mea de 2 ani, care e o comoara si pot spune cu adevarat ca m-a implinit, ca m-a facut sa simt, sa traiesc si sa multumesc bunului Dumnezeu in fiecare zi pt asta! eu, acum ma simt bogata!si nu pot sa va zic, ce familie fericita suntem acum... e minunat! Fericit
_________________
nihil sine Deo!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
r&c



Data �nscrierii: 24/Sep/2005
Mesaje: 124
Loca�ie: italy

MesajTrimis: Joi, 03 Noi 2005 18:05    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Intr-adevar;copii aduc o raza de lumina(eu nu am )dar vad cum viata prietenilor mei s-a schimbat de cand ii au.(sunt mai optimisti etc).Sa va traiasca!!! Fericit
_________________
Dramele se desfasoara in interiorul nostru,tragediile afara.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteazã site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
IoanR



Data �nscrierii: 20/Noi/2005
Mesaje: 14
Loca�ie: Finlanda

MesajTrimis: Mar�i, 22 Noi 2005 22:22    Titlul subiectului: Cum s-a schimbat viata voastra in ultimii 15 ani? Rãspunde cu citat (quote)
r&c a scris:
Intr-adevar;copii aduc o raza de lumina(eu nu am )dar vad cum viata prietenilor mei s-a schimbat de cand ii au.(sunt mai optimisti Fericit


Salutare si de la mine .
Ai mei au 12 si 10 ani si cateodata optimismul de parinte este pus la foarte mare incercare Îndrãgostit dar oricum ar fi ei ,sant tot ce mai scump.

Ionut
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
traktorist



Data �nscrierii: 26/Dec/2005
Mesaje: 179
Loca�ie: SMT

MesajTrimis: S�mb�t�, 07 Ian 2006 18:07    Titlul subiectului: Re: Cum s-a schimbat viata voastra in ultimii 5 ani? Rãspunde cu citat (quote)
r&c a scris:
Deastinul ne rezerva o multime de surprize placute sau neplacute care se consuma intr-o clipa -cum bine stim cu totii.Ar fi interesant sa povestim cate un episod care ne-a schimbat cursul vietii. :)


Si la mine s-a schimbat cursul. Pina nu demult tot urcam. Acum am trecut in partea cealalta a vietii unde se merge la vale. Se pare ca la vale merg mai repede.....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM
r&c



Data �nscrierii: 24/Sep/2005
Mesaje: 124
Loca�ie: italy

MesajTrimis: Mar�i, 10 Ian 2006 9:37    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Citat:
Se pare ca la vale merg mai repede.....


fii optimist!|!! Fericit
_________________
Dramele se desfasoara in interiorul nostru,tragediile afara.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteazã site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
traktorist



Data �nscrierii: 26/Dec/2005
Mesaje: 179
Loca�ie: SMT

MesajTrimis: Vineri, 13 Ian 2006 6:26    Titlul subiectului: se schimba Rãspunde cu citat (quote)
r&c a scris:
Citat:
Se pare ca la vale merg mai repede.....


fii optimist!|!! :)


Dupa fiecare cincinal, chelia e tot mai mare, la fel si cocoasa.
E bine totusi , ca la ce ne ia Dumnezeu, ne da ceva , drept compesatie in loc.
Dumnezeu iti ia doua lucruri , iti da la loc doua. Garantat !
De exemplu :
iti ia vazutul si pututul si itzi da tushitul si basitul.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM
r&c



Data �nscrierii: 24/Sep/2005
Mesaje: 124
Loca�ie: italy

MesajTrimis: Vineri, 13 Ian 2006 8:52    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Citat:
Dupa fiecare cincinal, chelia e tot mai mare, la fel si cocoasa.
E bine totusi , ca la ce ne ia Dumnezeu, ne da ceva , drept compesatie in loc.
Dumnezeu iti ia doua lucruri , iti da la loc doua. Garantat !
De exemplu :
iti ia vazutul si pututul si itzi da tushitul si basitul.


Aplauze legea compensatiei Wink
_________________
Dramele se desfasoara in interiorul nostru,tragediile afara.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteazã site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
traktorist



Data �nscrierii: 26/Dec/2005
Mesaje: 179
Loca�ie: SMT

MesajTrimis: S�mb�t�, 21 Ian 2006 20:37    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Aici nu se poate incalca legea !
;
http://poetry.rotten.com/donutland/
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM
r&c



Data �nscrierii: 24/Sep/2005
Mesaje: 124
Loca�ie: italy

MesajTrimis: Duminic�, 22 Ian 2006 17:50    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
nu vad toata parcarea Râzând Cool
_________________
Dramele se desfasoara in interiorul nostru,tragediile afara.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteazã site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
neamtu tiganu
Vizitator





MesajTrimis: Luni, 23 Ian 2006 22:09    Titlul subiectului: asta Rãspunde cu citat (quote)
Adevarata viata incepe atunci cind ti-au plecat copii de acasa si ti-a murit ciinele.

Traktorister se lauda, il stiu io, ie frumos ca bradu spera si iel saracu ca poate mai prinde o matusa miloasa.

P.S Morderatorule, am mai incercat sa prostesc p-aici si m-ai dilit, daca ma dilesti si-acum pa ramine cum a zic Gheorghe!
Sus
neamtu tiganu
Vizitator





MesajTrimis: Luni, 23 Ian 2006 23:00    Titlul subiectului: tot asta Rãspunde cu citat (quote)
Mie cel mai tare mi-a schimbat soarta nefasta.. ca nici n-am vrut s-o iau .. ca tare ierea uritica si mai ales paroasa.. o dragaleam cu "gindac paros", da acum nu mai ie .. ca a inceput sa cheleasca.

Da mi-a schimbat viata cind a zis "Tigane, vom pleca in Germania!!!???". Nici macar nu m-a intrebat, pur si simplu a zis. Io o duceam bine in Ro, ieram ca orice roman, director...

Si ajunsei in Germania, mai peste gard, mai pa furis, tulai Doamne, ca fu tare greu, ca nu pricepeam decit Gutute-n Tag. Tii ce am mai injurat-o, ca m-au pus nemtii astia la munca si tare nu-mi place munca.

Voi continua in nr. viitor daca morderatoru in imensa lui bunavointa, claritate patriotica, va considera de cuvinta sa incurajeze tinerele talente.
Sus
admin
Site Admin


Data �nscrierii: 01/Ian/2000
Mesaje: 157
Loca�ie: web

MesajTrimis: Mar�i, 24 Ian 2006 0:16    Titlul subiectului: Re: asta Rãspunde cu citat (quote)
neamtu tiganu a scris:
P.S Morderatorule, am mai incercat sa prostesc p-aici si m-ai dilit, daca ma dilesti si-acum pa ramine cum a zic Gheorghe!

Orice mesaj ce se abate de la regulamentul forumului va fi sters fara vre-un avertisment. Primul mesaj al dvs care a fost sters continea un limbaj indecent.
_________________
monitorulneamt.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteazã site-ul autorului
traktorist



Data �nscrierii: 26/Dec/2005
Mesaje: 179
Loca�ie: SMT

MesajTrimis: Mar�i, 24 Ian 2006 6:39    Titlul subiectului: Re: asta Rãspunde cu citat (quote)
neamtu tiganu a scris:
Adevarata viata incepe atunci cind ti-au plecat copii de acasa si ti-a murit ciinele.

Traktorister se lauda, il stiu io, ie frumos ca bradu spera si iel saracu ca poate mai prinde o matusa miloasa.

P.S Morderatorule, am mai incercat sa prostesc p-aici si m-ai dilit, daca ma dilesti si-acum pa ramine cum a zic Gheorghe!


Cum truda ta m-ai gasit aici ? Nu ma mai pot ascunde nicaieri. Daca vin baut si deschiat la pantaloni, afla toata Lumea !
Ti-am pus acasa o poza cu pestele. Vezi ce mincinosi sint unii ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM
publicitate
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // Problemele celor plecati sa munceasca, sa invete sau sa se plimbe Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect
Du-te la pagina 1, 2, 3  Urm�toare

 
Nu pute�i crea un subiect nou �n acest forum
Nu pute�i r�spunde �n subiectele acestui forum
Nu pute�i modifica mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i �terge mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i vota �n chestionarele din acest forum
Webdesign by webber.ro | Powered by SiteManager CMS
©2003-2006 Drepturile de autor asupra întregului continut al acestui site apartin în totalitate Grupul de Presa Accent SRL Piatra Neamt
Reproducerea totalã sau partialã a materialelor este permisã numai cu acordul Grupului de Presa Accent Piatra Neamt.