Monitorul de Neamt si Roman ziar cotidian din judetul Neamt
 Ultimele StiriStiri azi    Arhiva de stiriArhiva    Cãutare articol în arhivaCãutare    Anunturi de Mica Publicitate NeamtAnunturi    Forum de discutiiForum    Redactia Monitorul de Neamt si RomanRedactia  
AutentificareAutentificare / �nregistrare 
tineri in politica
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // Politica si delicatese Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect
Subiectul anterior :: Subiectul urm�tor  
Autor Mesaj
r&c



Data �nscrierii: 24/Sep/2005
Mesaje: 124
Loca�ie: italy

MesajTrimis: Luni, 23 Ian 2006 15:00    Titlul subiectului: tineri in politica Rãspunde cu citat (quote)
http://www.jurnalul.ro/articol_44507/bruxelles___o_romanca__sefa_secretarilor_ue.html

http://www.expres.ro/topstory/?news_id=209389

bravo lor Aplauze Aplauze Aplauze
_________________
Dramele se desfasoara in interiorul nostru,tragediile afara.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteazã site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
traktorist



Data �nscrierii: 26/Dec/2005
Mesaje: 179
Loca�ie: SMT

MesajTrimis: Joi, 26 Ian 2006 17:11    Titlul subiectului: Re: tineri in politica Rãspunde cu citat (quote)
r&c a scris:
http://www.jurnalul.ro/articol_44507/bruxelles___o_romanca__sefa_secretarilor_ue.html

http://www.expres.ro/topstory/?news_id=209389

bravo lor =D> =D> =D>

O fi el tinar si sef la PRIVATIZARE ....
El da in mina la altii ce este facut deja. Daca ar fi facut alt model de ceva , gen Google, un nou motor pt avioane, o noua sursa de energie, CEVA, il aplaudam si eu. Ce face el, face oricine primeste asa functie, indiferent de virsta. Prea admiram descurcaretii ! Si cum de a ocupat postul ? Ca nu-mi amintesc sa fi fost un anunt in ziar sa particip si eu.
La fel a fost si pe timpul cind Petre Roman a plecat la studii in Franta. Eu am fost la doua olimpiade pe tzara si nu m-a intrebat nimeni daca vreau sa merg in frantza la studii.
Si ca sa ma lamuresc, ce face el tarii de tu il aplauzi atit ? Doar ne facem chip cioplit din descurcaretzi. Afara de poetzi, la virsta asta totzi sint mucea ! Cu pile faci multe !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM
r&c



Data �nscrierii: 24/Sep/2005
Mesaje: 124
Loca�ie: italy

MesajTrimis: S�mb�t�, 28 Ian 2006 8:42    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Citat:
ce face el tarii de tu il aplauzi atit

Prin simplul motiv ca e tanar si destept(asa am citit)+norocos.Ce-o sa faca tarii vom vedea. Fericit
_________________
Dramele se desfasoara in interiorul nostru,tragediile afara.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteazã site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Vizitator






MesajTrimis: S�mb�t�, 28 Ian 2006 16:12    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
r&c a scris:
Citat:
ce face el tarii de tu il aplauzi atit


Prin simplul motiv ca e tanar si destept(asa am citit)+norocos.Ce-o sa faca tarii vom vedea. Fericit

Nu stiu cum au masurat cit e de destept ! Are scris carti in vre-un domeniu ? A inventat ceva ? Care e contributia lui diferita de a unui batrin ca ...mine ?
Se ocupa de privatizare (sic ! ). Daca e mai bun, ne privatizam de 10 ori mai tare ? Ca principala parte in privatizare ramine cel care cumpara si nu agentul de vinzare.
Contributia la privatizare ( haha ! ) din partea agentiei este aceiasi ca si pina acum. Deja majoritatea sint privatizate si este un proces economic firesc, chiar daca nu era agentie deloc. Se facea oricum.
Sa ma puneti si pe mine sef cu crescut parului la fete si sa vedetzi ce treaba buna fac ! Si cind dorm apare ca imi fac datoria.
Sus
[email protected]
Vizitator





MesajTrimis: S�mb�t�, 28 Ian 2006 22:55    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Daca nu v-ati prins, materialul din JurNat e unul publicitar in folosul "vedetei" de care n-a auzit decit maturatoarea pe care o cheama la ordine, potrivit sarcinlor de serviciu. Fatuca bate cimpii cu vigoare de Bahlui si e intrecuta doar de cine a fabricat textul. Toata stima pentru Oxford, ceva mai greu insa cu respectul pentru fabrica de catiheti de la Petrica Andrei.
Cele bune,
Viorel Cosma - Bruxelles
Sus
traktorist



Data �nscrierii: 26/Dec/2005
Mesaje: 179
Loca�ie: SMT

MesajTrimis: Duminic�, 29 Ian 2006 0:40    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
[email protected] a scris:
Daca nu v-ati prins, materToata stima pentru Oxford, ceva mai greu insa cu respectul pentru fabrica de catiheti de la Petrica Andrei.
Cele bune,
Viorel Cosma - Bruxelles

Viorel Cozma-Bruxelles ????????
Nu mai este nimeni Ionescu in ziua de azi ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM
Vizitator






MesajTrimis: Miercuri, 15 Feb 2006 0:29    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Citat:
[email protected] a scris:
Daca nu v-ati prins, materialul din JurNat e unul publicitar in folosul "vedetei" de care n-a auzit decit maturatoarea pe care o cheama la ordine, potrivit sarcinlor de serviciu. Fatuca bate cimpii cu vigoare de Bahlui si e intrecuta doar de cine a fabricat textul. Toata stima pentru Oxford, ceva mai greu insa cu respectul pentru fabrica de catiheti de la Petrica Andrei.
Cele bune,
Viorel Cosma - Bruxelles


Probabil ca si individul asta e tare merituos sa viziteze Europa pe bani publici. Am citit in Realitatea (aia scriu adevarul nu ca altii) ca a incurcat borcanele de functionar cu cele de ziarist la Monitorul, ca a facut tambalau si a iesit scandal.
Ii criticati pe tinerii pe care nu-i cunoateti dar ii tineti in brate pe pilosii si descurcaretii care ne fac de tot rasul.
Bravo, Monitorule, sa-ti traiasca trimisul special si tulburel!...
Sus
publicitate
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // Politica si delicatese Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect

 
Nu pute�i crea un subiect nou �n acest forum
Nu pute�i r�spunde �n subiectele acestui forum
Nu pute�i modifica mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i �terge mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i vota �n chestionarele din acest forum
Webdesign by webber.ro | Powered by SiteManager CMS
©2003-2006 Drepturile de autor asupra întregului continut al acestui site apartin în totalitate Grupul de Presa Accent SRL Piatra Neamt
Reproducerea totalã sau partialã a materialelor este permisã numai cu acordul Grupului de Presa Accent Piatra Neamt.