Monitorul de Neamt si Roman ziar cotidian din judetul Neamt
 Ultimele StiriStiri azi    Arhiva de stiriArhiva    CĂŁutare articol Ă®n arhivaCĂŁutare    Anunturi de Mica Publicitate NeamtAnunturi    Forum de discutiiForum    Redactia Monitorul de Neamt si RomanRedactia  
AutentificareAutentificare / ďż˝nregistrare 
mancare de post!
Du-te la pagina Anterioarďż˝  1, 2
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // Ce pĂŁpĂŁm mâine? Crează un subiect nou   Răspunde la subiect
Subiectul anterior :: Subiectul urmďż˝tor  
Autor Mesaj
Catalin



Data �nscrierii: 08/Noi/2005
Mesaje: 22
Loca�ie: Roman, jud. Neamt

MesajTrimis: Joi, 09 Mar 2006 9:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)
petrinela33 a scris:
...si legat de bataie,cine spunea:,,barbatul este singurul animal de pe pamant care isi bate femeia"?


Am o banuiala... tot o femeie? Râzând

Legat de subiect:
Cea mai "dorita" mancare de post?
_________________
"Tratamentul uneori este mai nociv decat boala in sine"
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
petrinela33



Data �nscrierii: 23/Sep/2005
Mesaje: 39
Loca�ie: Europa

MesajTrimis: Duminicďż˝, 12 Mar 2006 15:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)
[quote="Catalin"]

Hei,am facut doar o remarca!Nu sari asa!
Cel mai indragit fel de mancare de post...sa ma gandesc...borsul de urzici!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
admin
Site Admin


Data �nscrierii: 01/Ian/2000
Mesaje: 157
Loca�ie: web

MesajTrimis: Luni, 13 Mar 2006 6:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)
vai... ce mai fugeam de ciorba de urzici în copilãrie... era un "bau-bau" pentru mine...
nici acum nu sunt prea mare fan...
preferata mea e ciorba de cartofi cu smântânã si mult zarzavat... mãnânc si câte 3 castroane odatã... Cool
_________________
monitorulneamt.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Vizitator






MesajTrimis: Joi, 16 Mar 2006 10:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)
Sa continui? Bors de loboda... cu cartofi taiati la modul "zgarcit" Fericit
Sus
Catalin



Data �nscrierii: 08/Noi/2005
Mesaje: 22
Loca�ie: Roman, jud. Neamt

MesajTrimis: Joi, 16 Mar 2006 10:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)
Anonim a scris:
Sa continui? Bors de loboda... cu cartofi taiati la modul "zgarcit" Fericit


Eu eram, scuze!
_________________
"Tratamentul uneori este mai nociv decat boala in sine"
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
SGH



Data �nscrierii: 06/Apr/2008
Mesaje: 2

MesajTrimis: Duminicďż˝, 06 Apr 2008 21:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)
Eu sunt de acord cu ce a spus cineva mai inainte ca in post e mai important sa avem grija ce scoatem din gura nu ce bagam.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
publicitate
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // Ce pĂŁpĂŁm mâine? Crează un subiect nou   Răspunde la subiect
Du-te la pagina Anterioarďż˝  1, 2

 
Nu pute�i crea un subiect nou �n acest forum
Nu pute�i r�spunde �n subiectele acestui forum
Nu pute�i modifica mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i �terge mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i vota �n chestionarele din acest forum
Webdesign by webber.ro | Powered by SiteManager CMS
©2003-2006 Drepturile de autor asupra Ă®ntregului continut al acestui site apartin Ă®n totalitate Grupul de Presa Accent SRL Piatra Neamt
Reproducerea totalĂŁ sau partialĂŁ a materialelor este permisĂŁ numai cu acordul Grupului de Presa Accent Piatra Neamt.