Monitorul de Neamt si Roman ziar cotidian din judetul Neamt
 Ultimele StiriStiri azi    Arhiva de stiriArhiva    Cãutare articol în arhivaCãutare    Anunturi de Mica Publicitate NeamtAnunturi    Forum de discutiiForum    Redactia Monitorul de Neamt si RomanRedactia  
AutentificareAutentificare / �nregistrare 
Noua optiune din Monitorul de Neamt
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // Parerea voastra conteaza Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect
Subiectul anterior :: Subiectul urm�tor  
Autor Mesaj
dani



Data �nscrierii: 07/Mar/2006
Mesaje: 1

MesajTrimis: Joi, 06 Apr 2006 11:21    Titlul subiectului: Noua optiune din Monitorul de Neamt Rãspunde cu citat (quote)
Nu stiu exact cand s-a introdus in versiunea online a Monitorului noua optiune de a cumpara ziarul pentru a citi intreg articolul, dar e evident ca s-a observat ca prea multi il citesc online si nu mai cumpara ziarul. Au luat in calcul pe cei care fizic nu au cum sa cumpere ziarul fiind in alt judet? Nu cred. Si la cate articole sunt in editia online, mare pierdere suferea Monitorul. Parca n-au auzit de publicitatea online...
Dar astea sunt regulile economiei de piata iar ziarul trebuie sa aduca profit.
Sincer, cred ca aceasta miscare e un pas inapoi, dar politica Monitorului e treaba lui, asa ca o sa mai raresc vizitele daca oricum trebuie sa cumpar ziarul ca sa fiu 100% informat.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
petrinela33



Data �nscrierii: 23/Sep/2005
Mesaje: 39
Loca�ie: Europa

MesajTrimis: Vineri, 07 Apr 2006 9:45    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Am crezut ca ieri a fost doar o intamplare cu ,,continuarea o gasiti in editia de azi a Monitorului"...dar....se pare ca de acum incolo ma voi limita doar a citi titlurile si doua-trei cuvinte despre subiect.Inteleg necesitatea de a obtine mai multi bani din vanzari,dar ce te faci daca esti in alta tara plecat?Si,parca mai acum cateva zile situl era laudat ca este cel mai ,,accesat" din Neamt...cred ca hotararea asta va afecta pozitia tocmai ocupata...E un pic ciudat:ziarele nationale iti dau posibilitaea de a citi articolul intreg dar unul local,nu!Am mai intalnit aceeasi ,,pozitie"(adica du-te si cumpara de la chiosc daca vrei sa stii mai multe)la revistele pentru femei:chiar se compara?!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
admin
Site Admin


Data �nscrierii: 01/Ian/2000
Mesaje: 157
Loca�ie: web

MesajTrimis: Vineri, 07 Apr 2006 14:52    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Pentru a putea citi întreg articolul în editia on-line a Monitorului de Neamt si Roman trebuie sã aveti un cont activ si sã fiti autentificati pe site. Acest lucru se face gratuit.
Ne cerem scuze pentru problemele apãrute în ultimele zile privind accesul la articole. Acestea s-au datorat implementarii acestei noi "functii".
Vã multmumim pentru întelegere.
_________________
monitorulneamt.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteazã site-ul autorului
Atlanta



Data �nscrierii: 10/Apr/2006
Mesaje: 3

MesajTrimis: Miercuri, 12 Apr 2006 18:47    Titlul subiectului: Scopul?? Rãspunde cu citat (quote)
Si care este scopul sa faceti cititorii sa se inregistreze? Tot nu puteti monitoriza cu acuratete citi cititori online aveti, fiindca eu de ex. am evitat sa fac chestia asta si m-am multumit numai cu primele fraze din articol o buna bucata de vreme. Ieri m-am inregistrat numai ca sa va pot scrie ca nu-mi convine aceasta piedica. Gasesc ca este o inconvenienta care nu-si are scopul, iar cind o sa se ceara bani pentru citirea ziarului, o sa pierdeti multi clienti.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
florinescu



Data �nscrierii: 16/Mar/2006
Mesaje: 13

MesajTrimis: S�mb�t�, 22 Apr 2006 12:16    Titlul subiectului: Scopul Rãspunde cu citat (quote)
In zilele noastre, internetul este o mina de aur daca stii sa-l folosesti.O baza de date care contine mii de adrese de email valoreaza ceva bani.Bani pe care multe firme de publicitate ii vor da bucurosi pentru ca reclama pe e-mail este una extrem de eficienta, implica cheltuieli foarte mici si ajung direct la potentialii clienti.

Paste fericit !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
admin
Site Admin


Data �nscrierii: 01/Ian/2000
Mesaje: 157
Loca�ie: web

MesajTrimis: Luni, 24 Apr 2006 16:21    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Datele personale (inclusiv adrese de e-mail) folosite la inregistrarea pe site-ul Monitorul de Neamt si Roman nu vor fi facute publice sau transmise unei terte parti fara acordul utilizatorilor.
In formularul de inregistrare datele ce vor fi facut publice pe site sunt grupate separat si marcate corespunzator.
Monitorul de neamt si Roman asigura confidentialitatea informatiilor dvs personale stocate pe serverele noastre.
_________________
monitorulneamt.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteazã site-ul autorului
andreuta



Data �nscrierii: 10/Apr/2006
Mesaje: 1

MesajTrimis: Mar�i, 25 Apr 2006 12:59    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
nu inteleg de ce spuneti ca trebuie platit pt a citi intrg articolul ... trebuie doar sa fiti inregistrati ( gartis ) ... e optiunea monitorului sa-si aleaga criteriile... atata caz pt nimic... Hihi
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
daniel1973



Data �nscrierii: 04/Oct/2006
Mesaje: 2

MesajTrimis: Duminic�, 19 Noi 2006 12:19    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
admin a scris:
Datele personale (inclusiv adrese de e-mail) folosite la inregistrarea pe site-ul Monitorul de Neamt si Roman nu vor fi facute publice sau transmise unei terte parti fara acordul utilizatorilor.
In formularul de inregistrare datele ce vor fi facut publice pe site sunt grupate separat si marcate corespunzator.
Monitorul de neamt si Roman asigura confidentialitatea informatiilor dvs personale stocate pe serverele noastre.

Acest lucru nu inseamna ca cei care posteaza mesaje porcoase nu pot fi identificati.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
traktorist



Data �nscrierii: 26/Dec/2005
Mesaje: 179
Loca�ie: SMT

MesajTrimis: Miercuri, 27 Dec 2006 1:15    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
nnnnnnnnnn
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM
publicitate
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // Parerea voastra conteaza Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect

 
Nu pute�i crea un subiect nou �n acest forum
Nu pute�i r�spunde �n subiectele acestui forum
Nu pute�i modifica mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i �terge mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i vota �n chestionarele din acest forum
Webdesign by webber.ro | Powered by SiteManager CMS
©2003-2006 Drepturile de autor asupra întregului continut al acestui site apartin în totalitate Grupul de Presa Accent SRL Piatra Neamt
Reproducerea totalã sau partialã a materialelor este permisã numai cu acordul Grupului de Presa Accent Piatra Neamt.