Monitorul de Neamt si Roman ziar cotidian din judetul Neamt
 Ultimele StiriStiri azi    Arhiva de stiriArhiva    Cãutare articol în arhivaCãutare    Anunturi de Mica Publicitate NeamtAnunturi    Forum de discutiiForum    Redactia Monitorul de Neamt si RomanRedactia  
AutentificareAutentificare / �nregistrare 
Virtuozii mistriei - hiddenhost vs. iuli
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // ÃŽntre prieteni Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect
Subiectul anterior :: Subiectul urm�tor  
Autor Mesaj
hiddenhost



Data �nscrierii: 07/Feb/2006
Mesaje: 4
Loca�ie: my Matrix

MesajTrimis: S�mb�t�, 26 Aug 2006 19:30    Titlul subiectului: Virtuozii mistriei - hiddenhost vs. iuli Rãspunde cu citat (quote)
iuli a scris:
mai...asta de te ascunzi..sau cel putzin asa sungereaza nik-ul tau...chiar crezi ca trebuie sa fie cineva matol ca sa..posteze pe subiectul asta..??/Ori poate ai tu vreo manusha pe usa de la baie..care te articuleaza cand se mai posteaza ceva pe aici si de aia ai luat atitudine!Fericit).. Aplauze

Deci ipoteza cu machitorii nu dispare...
Gasesc gargara ta un pic provocatoare.....chiar nu reusesc sa deslusesc psihoza agitatiei tale cat si noima ultimei fraze...da' probabil ce ti-ai zis tu...ia sa postez si eu...sa fac valuri...ca si-asa n-a auzit nimeni de iuli.
PS. Asta a fost un raspuns decent,pe scara mea de toleranta
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
iuli



Data �nscrierii: 25/Aug/2006
Mesaje: 4
Loca�ie: Vancouver

MesajTrimis: S�mb�t�, 26 Aug 2006 21:59    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
...referitor la gradul de decentza recunosc ca am mers putzin pe sarma vis a vis de modul de exprimare! Ei ,sper ca nu m-am dezechilibrat si am reusit sa nu ies din tipare!cat despre faptul ca scopul de a scrie aici e acela ca as vrea sa fac valuri...nu stiu zau..! Valuri am facut destule prin Piatra Neamt cu sau fara voia mea...mai mult fara,poti fi sigur...! Asta oricum nu are importanta si nu-mi amintesc sa-mi fi facut un scop in a creea asemenea situatii. In perceptia mea a scrie aici e o ocazie de a-ti exprima o parere mai mult sau mai putin acceptata de ceilaltzi..Insa asta cred ca e si scopul acestui forum...E drept ca uneori nu reushesti sa utilizezi un limbaj pe intelesul tuturor...si esti in dilema...Stai si te intrebi...Oare pe sticlele de vin romanesc a inceput sa scrie MACHEALA LA LITRU PENTRU LITERATI..????N-ar fi rau..Ar fi pe intelesul multora..si s-ar vinde si mai bine licoarea..!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
hiddenhost



Data �nscrierii: 07/Feb/2006
Mesaje: 4
Loca�ie: my Matrix

MesajTrimis: S�mb�t�, 26 Aug 2006 22:42    Titlul subiectului: no subject Rãspunde cu citat (quote)
n-are sens sa uzez clapa de pomana......stan si bran...iuly....pacala....mironescu.....tom&jerry...insiruire logica Drãcusor
PS. po' sa'ti zic "baiatu cu valurile"?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
admin
Site Admin


Data �nscrierii: 01/Ian/2000
Mesaje: 157
Loca�ie: web

MesajTrimis: S�mb�t�, 26 Aug 2006 23:54    Titlul subiectului: INFO Rãspunde cu citat (quote)
Vedeti cã o luati "pe arãturã" cum spune românul moldovean... adicã sunteti off-topic... sau cum mai vreti sã-i spuneti...
Ultimele mesaje v-au fost mutate în topicul "Între prieteni" care poate ar trebui redenumit si el în "Între prieten si dusmani" Foarte fericit

Vã salut
_________________
monitorulneamt.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteazã site-ul autorului
iuli



Data �nscrierii: 25/Aug/2006
Mesaje: 4
Loca�ie: Vancouver

MesajTrimis: Duminic�, 27 Aug 2006 7:06    Titlul subiectului: :-) Rãspunde cu citat (quote)
Fericit..putzin divertisment...nu se ajunge la dusmanii din atat..!Fericit).
aparent, da, se pare ca ne-am fi indepartat de la subiect ! Insa daca ne-ai mai fi lasat sansa la doua trei replici cu siguranta ca primeam o invitatzie la cina de la hiddenhost "admine'..Fericit), intr-un loc "unde se mananca bine in Piatra Neamt"!!N-ai sesizat ca deja incearca marea cu degetul nestiind cum sa ma "abordeze".?..Fericit.Oricum fii pe pozitie si daca se intampla...nenorocirea...muta-ne din nou in topic..Cat despre invitatzie...ma descurc eu s-o parez!Fericit)! Am sa presupun ca e..."machit"!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
publicitate
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // ÃŽntre prieteni Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect

 
Nu pute�i crea un subiect nou �n acest forum
Nu pute�i r�spunde �n subiectele acestui forum
Nu pute�i modifica mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i �terge mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i vota �n chestionarele din acest forum
Webdesign by webber.ro | Powered by SiteManager CMS
©2003-2006 Drepturile de autor asupra întregului continut al acestui site apartin în totalitate Grupul de Presa Accent SRL Piatra Neamt
Reproducerea totalã sau partialã a materialelor este permisã numai cu acordul Grupului de Presa Accent Piatra Neamt.