Monitorul de Neamt si Roman ziar cotidian din judetul Neamt
 Ultimele StiriStiri azi    Arhiva de stiriArhiva    Cãutare articol în arhivaCãutare    Anunturi de Mica Publicitate NeamtAnunturi    Forum de discutiiForum    Redactia Monitorul de Neamt si RomanRedactia  
AutentificareAutentificare / �nregistrare 
Unde petreceti de Crãciun si Revelion ?
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // Unde mergem si unde nu Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect
Subiectul anterior :: Subiectul urm�tor  
Autor Mesaj
admin
Site Admin


Data �nscrierii: 01/Ian/2000
Mesaje: 157
Loca�ie: web

MesajTrimis: Miercuri, 14 Dec 2005 10:50    Titlul subiectului: Unde petreceti de Crãciun si Revelion ? Rãspunde cu citat (quote)
Ce planuri aveti de Revelion? Unde veti sãrbãtori trecerea în noul an? Aveti recomandãri de restaurante, hoteluri, pensiuni sau pur si simplu zone turistice potrivite pentru a petrece cea mai importantã noapte din an?
Crãciunul bãnuiesc cã il sãrbãtoriti cu familia, nu?
_________________
monitorulneamt.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteazã site-ul autorului
lili



Data �nscrierii: 03/Noi/2005
Mesaje: 24
Loca�ie: pn

MesajTrimis: Miercuri, 14 Dec 2005 13:01    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
recomandari hoteluri nu am... eu stau de sarbatori acasa si poate fac scurte vizite, atat!am multi prieteni plecati in strainatate, iar la restaurant daca mergi fara un grup, nu are farmec!SARBATORI FERICITE!
_________________
nihil sine Deo!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
lili



Data �nscrierii: 03/Noi/2005
Mesaje: 24
Loca�ie: pn

MesajTrimis: Miercuri, 14 Dec 2005 13:03    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
ADMINISTRATORULE, DA VAD CA TE-AI INSCRIS CAND TE-AI NASCUT!01.01.1970?! Râzând SCUZE, NU M-AM PUTUT ABTINE!
_________________
nihil sine Deo!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
admin
Site Admin


Data �nscrierii: 01/Ian/2000
Mesaje: 157
Loca�ie: web

MesajTrimis: Miercuri, 14 Dec 2005 15:34    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
chiar mai inainte... Wink
_________________
monitorulneamt.ro


Ultima modificare efectuat� de c�tre admin la Luni, 19 Dec 2005 6:19, modificat de 1 dat� �n total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteazã site-ul autorului
r&c



Data �nscrierii: 24/Sep/2005
Mesaje: 124
Loca�ie: italy

MesajTrimis: Miercuri, 14 Dec 2005 15:37    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
acasa
adminsistratorul e capricorn?cea mai cool zodie(e si a mea)La multi ani at anticipat!!!! Wink
_________________
Dramele se desfasoara in interiorul nostru,tragediile afara.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteazã site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
admin
Site Admin


Data �nscrierii: 01/Ian/2000
Mesaje: 157
Loca�ie: web

MesajTrimis: Miercuri, 14 Dec 2005 15:46    Titlul subiectului: Sãrbãtori Fericite Rãspunde cu citat (quote)
r&c a scris:
acasa
adminsistratorul e capricorn?cea mai cool zodie(e si a mea)La multi ani at anticipat!!!! :wink:
nope... e taur, încãpãtânat tare... Foarte fericit (pentru mai multe informatii va fi nevoie de un topic separat Râzând)



Sãrbãtori Fericite la toatã lumea
din partea întregului colectiv de redactie al Monitorului de Neamt
_________________
monitorulneamt.ro


Ultima modificare efectuat� admin la Vineri, 16 Dec 2005 17:17, modificat de 3 ori �n total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteazã site-ul autorului
admin
Site Admin


Data �nscrierii: 01/Ian/2000
Mesaje: 157
Loca�ie: web

MesajTrimis: Miercuri, 14 Dec 2005 15:56    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Sfintele sãrbãtori ale Crãciunului le voi petrece împreunã cu rudele si prietenii apropiati. În noaptea de Crãciun voi sãrbãtorii alãturi de cei mai buni prieteni venirea Mosului, pe când noaptea de Revelion voi munci ca un erou pentru patrie Foarte supãrat
_________________
monitorulneamt.ro


Ultima modificare efectuat� de c�tre admin la Luni, 19 Dec 2005 6:18, modificat de 1 dat� �n total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteazã site-ul autorului
r&c



Data �nscrierii: 24/Sep/2005
Mesaje: 124
Loca�ie: italy

MesajTrimis: Joi, 15 Dec 2005 9:23    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)


La multi ani si din partea mea!!!!
Citat:
.e taur, încãpãtânat tare...


at suntem verisori Wink
_________________
Dramele se desfasoara in interiorul nostru,tragediile afara.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteazã site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
petrinela33



Data �nscrierii: 23/Sep/2005
Mesaje: 39
Loca�ie: Europa

MesajTrimis: Joi, 15 Dec 2005 20:06    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Astept Craciunul doar ca sa ma odihnesc...un somn lung in care sa nu aud ceasul desteptator...Cat despre Revelion...oare ma mai incape ceva de anul trecut?Sau iar la mers prin magazine? Rusinos
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
lili



Data �nscrierii: 03/Noi/2005
Mesaje: 24
Loca�ie: pn

MesajTrimis: Vineri, 16 Dec 2005 15:43    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
DA, LA MULTI ANI PENTRU TOTI NEMTENII SI NU NUMAI! eu, in noapte de Revelion ma voi duce in centru, asa doar un pic! ups, administratorule, suntem in aceeasi zodie! sa nu zici ca in acelasi an, ca ma faci sa rad... Foarte fericit
_________________
nihil sine Deo!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
admin
Site Admin


Data �nscrierii: 01/Ian/2000
Mesaje: 157
Loca�ie: web

MesajTrimis: Vineri, 16 Dec 2005 17:26    Titlul subiectului: se prea poate... Rãspunde cu citat (quote)
lili a scris:
administratorule, suntem in aceeasi zodie! sa nu zici ca in acelasi an, ca ma faci sa rad... Foarte fericit
nu stiu, se poate... vezi mail-ul de la mine Fericit



Încã o datã Sãrbãtori Fericite tuturor!
_________________
monitorulneamt.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteazã site-ul autorului
r&c



Data �nscrierii: 24/Sep/2005
Mesaje: 124
Loca�ie: italy

MesajTrimis: S�mb�t�, 17 Dec 2005 9:06    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
ador aceste sarbatori si nu ma pot abtine Wink Extraterestru
_________________
Dramele se desfasoara in interiorul nostru,tragediile afara.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteazã site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
traktorist



Data �nscrierii: 26/Dec/2005
Mesaje: 179
Loca�ie: SMT

MesajTrimis: Vineri, 30 Dec 2005 23:49    Titlul subiectului: Revelionul e cea mai importanta zi din an ? ? Rãspunde cu citat (quote)
admin a scris:
Ce planuri aveti de Revelion? Unde veti sãrbãtori trecerea în noul an? Aveti recomandãri de restaurante, hoteluri, pensiuni sau pur si simplu zone turistice potrivite pentru a petrece cea mai importantã noapte din an?
Crãciunul bãnuiesc cã il sãrbãtoriti cu familia, nu

Nu mai este ziua cind se naste copilul, incepi un business, incepi o cariera, intilnesti pe cineva drag, timpul petrecut cu parintii ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM
Catalin



Data �nscrierii: 08/Noi/2005
Mesaje: 22
Loca�ie: Roman, jud. Neamt

MesajTrimis: Luni, 18 Dec 2006 11:19    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Planuri nu am, dorinte da. Slanic Moldova, dar e prea putin probabil sa se indeplineasca. Supãrat
_________________
"Tratamentul uneori este mai nociv decat boala in sine"
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteazã site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
traktorist



Data �nscrierii: 26/Dec/2005
Mesaje: 179
Loca�ie: SMT

MesajTrimis: Miercuri, 27 Dec 2006 1:49    Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Catalin a scris:
Planuri nu am, dorinte da. Slanic Moldova, dar e prea putin probabil sa se indeplineasca. Supãrat


Cel mai bine e sa stai acasa cu concubina si sa joci jocuri de cabana ( pacalici, fazan , popa prostu ! ).
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM
publicitate
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // Unde mergem si unde nu Creazã un subiect nou   Rãspunde la subiect

 
Nu pute�i crea un subiect nou �n acest forum
Nu pute�i r�spunde �n subiectele acestui forum
Nu pute�i modifica mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i �terge mesajele proprii din acest forum
Nu pute�i vota �n chestionarele din acest forum
Webdesign by webber.ro | Powered by SiteManager CMS
©2003-2006 Drepturile de autor asupra întregului continut al acestui site apartin în totalitate Grupul de Presa Accent SRL Piatra Neamt
Reproducerea totalã sau partialã a materialelor este permisã numai cu acordul Grupului de Presa Accent Piatra Neamt.