Monitorul de Neamt si Roman ziar cotidian din judetul Neamt
 Ultimele StiriStiri azi    Arhiva de stiriArhiva    CĂŁutare articol Ăźn arhivaCĂŁutare    Anunturi de Mica Publicitate NeamtAnunturi    Forum de discutiiForum    Redactia Monitorul de Neamt si RomanRedactia  
AutentificareAutentificare / Înregistrare 
Unde petreceti de Crăciun si Revelion ?
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // Unde mergem si unde nu Crează un subiect nou   Răspunde la subiect
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
admin
Site Admin

Data înscrierii: 01/Ian/2000
Locație: web

MesajTrimis: Miercuri, 14 Dec 2005 10:50    Titlul subiectului: Unde petreceti de Crăciun si Revelion ? Răspunde cu citat (quote)
Ce planuri aveti de Revelion? Unde veti sărbători trecerea în noul an? Aveti recomandări de restaurante, hoteluri, pensiuni sau pur si simplu zone turistice potrivite pentru a petrece cea mai importantă noapte din an?
Crăciunul bănuiesc că il sărbătoriti cu familia, nu?
lili

Data înscrierii: 03/Noi/2005
Locație: pn

MesajTrimis: Miercuri, 14 Dec 2005 13:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)
recomandari hoteluri nu am... eu stau de sarbatori acasa si poate fac scurte vizite, atat!am multi prieteni plecati in strainatate, iar la restaurant daca mergi fara un grup, nu are farmec!SARBATORI FERICITE!
lili

MesajTrimis: Miercuri, 14 Dec 2005 13:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)
ADMINISTRATORULE, DA VAD CA TE-AI INSCRIS CAND TE-AI NASCUT!01.01.1970?! Râzând SCUZE, NU M-AM PUTUT ABTINE!
admin
Site Admin

MesajTrimis: Miercuri, 14 Dec 2005 15:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)
chiar mai inainte... Wink

Ultima modificare efectuată de către admin la Luni, 19 Dec 2005 6:19, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
r&c

Data înscrierii: 24/Sep/2005
Locație: italy

MesajTrimis: Miercuri, 14 Dec 2005 15:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)
acasa
adminsistratorul e capricorn?cea mai cool zodie(e si a mea)La multi ani at anticipat!!!! Wink
admin
Site Admin

MesajTrimis: Miercuri, 14 Dec 2005 15:46    Titlul subiectului: Sărbători Fericite Răspunde cu citat (quote)
r&c a scris:
acasa
adminsistratorul e capricorn?cea mai cool zodie(e si a mea)La multi ani at anticipat!!!! :wink:
nope... e taur, încăpătânat tare... Foarte fericit (pentru mai multe informatii va fi nevoie de un topic separat Râzând)

Sărbători Fericite la toată lumea
din partea întregului colectiv de redactie al Monitorului de Neamt

Ultima modificare efectuată admin la Vineri, 16 Dec 2005 17:17, modificat de 3 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
admin
Site Admin

MesajTrimis: Miercuri, 14 Dec 2005 15:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)
Sfintele sărbători ale Crăciunului le voi petrece împreună cu rudele si prietenii apropiati. În noaptea de Crăciun voi sărbătorii alături de cei mai buni prieteni venirea Mosului, pe când noaptea de Revelion voi munci ca un erou pentru patrie Foarte supărat

Ultima modificare efectuată de către admin la Luni, 19 Dec 2005 6:18, modificat de 1 dată în total
Sus
r&c

MesajTrimis: Joi, 15 Dec 2005 9:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La multi ani si din partea mea!!!!
Citat:
.e taur, încăpătânat tare...

at suntem verisori Wink
petrinela33

Data înscrierii: 23/Sep/2005
Locație: Europa

MesajTrimis: Joi, 15 Dec 2005 20:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)
Astept Craciunul doar ca sa ma odihnesc...un somn lung in care sa nu aud ceasul desteptator...Cat despre Revelion...oare ma mai incape ceva de anul trecut?Sau iar la mers prin magazine? Rusinos
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
lili

MesajTrimis: Vineri, 16 Dec 2005 15:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)
DA, LA MULTI ANI PENTRU TOTI NEMTENII SI NU NUMAI! eu, in noapte de Revelion ma voi duce in centru, asa doar un pic! ups, administratorule, suntem in aceeasi zodie! sa nu zici ca in acelasi an, ca ma faci sa rad... Foarte fericit
admin
Site Admin

MesajTrimis: Vineri, 16 Dec 2005 17:26    Titlul subiectului: se prea poate... Răspunde cu citat (quote)
lili a scris:
administratorule, suntem in aceeasi zodie! sa nu zici ca in acelasi an, ca ma faci sa rad... Foarte fericit
nu stiu, se poate... vezi mail-ul de la mine Fericit

Încă o dată Sărbători Fericite tuturor!
r&c

MesajTrimis: Sâmbătă, 17 Dec 2005 9:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)
ador aceste sarbatori si nu ma pot abtine Wink Extraterestru
traktorist

Data înscrierii: 26/Dec/2005
Locație: SMT

MesajTrimis: Vineri, 30 Dec 2005 23:49    Titlul subiectului: Revelionul e cea mai importanta zi din an ? ? Răspunde cu citat (quote)
admin a scris:
Ce planuri aveti de Revelion? Unde veti sărbători trecerea în noul an? Aveti recomandări de restaurante, hoteluri, pensiuni sau pur si simplu zone turistice potrivite pentru a petrece cea mai importantă noapte din an?
Crăciunul bănuiesc că il sărbătoriti cu familia, nu

Nu mai este ziua cind se naste copilul, incepi un business, incepi o cariera, intilnesti pe cineva drag, timpul petrecut cu parintii ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM
Catalin

Data înscrierii: 08/Noi/2005
Locație: Roman, jud. Neamt

MesajTrimis: Luni, 18 Dec 2006 11:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)
Planuri nu am, dorinte da. Slanic Moldova, dar e prea putin probabil sa se indeplineasca. Supărat
traktorist

Data înscrierii: 26/Dec/2005
Locație: SMT

MesajTrimis: Miercuri, 27 Dec 2006 1:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)
Catalin a scris:
Planuri nu am, dorinte da. Slanic Moldova, dar e prea putin probabil sa se indeplineasca. Supărat

Cel mai bine e sa stai acasa cu concubina si sa joci jocuri de cabana ( pacalici, fazan , popa prostu ! ).
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM
publicitate
Pagina de start a forumului Monitorul de Neamt // Unde mergem si unde nu Crează un subiect nou   Răspunde la subiect

Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Webdesign by webber.ro | Powered by SiteManager CMS
©2003-2006 Drepturile de autor asupra Ăźntregului continut al acestui site apartin Ăźn totalitate Grupul de Presa Accent SRL Piatra Neamt
Reproducerea totalĂŁ sau partialĂŁ a materialelor este permisĂŁ numai cu acordul Grupului de Presa Accent Piatra Neamt.