 Iepurasul Playboy Gabriela Cristea s-a fãcut ditamai iepuroiul
20 de kilograme! Atît a luat în greutate Gabriela Cristea, dupã ce s-a vãzut femeie mãritatã, la casa ei. Vedeta Kanal D a fost surprinsã de fotoreporterii ziarului Click! fãcînd plajã la piscinã. Pe vremea cînd a pozat în revista Playboy, în urmã cu nouã ani, Gabriela Cristea a fost catalogatã drept unul dintre cei mai „împãnati“ iepurasi autohtoni. Atunci, Gabi cîntãrea aproximativ 70 de kilograme, iar formele ei bine rotunjite au fãcut furori. Ani de zile dupã aceea, bruneta s-a luptat cu kilogramele, a tinut diete drastice, reusind sã îsi pãstreze silueta în limite cît de cît normale. ÃŽn septembrie, anul trecut ea s-a mãritat cu omul de afaceri Marcel Toader. Statutul de femeie mãritatã pare sã-i priascã însã din plin Gabrielei, care a reusit „performanta“ sã se îngrase în nici un an cu nu mai putin de 20 de kilograme! Vedeta Kanal D cîntãreste acum aproape 90 de kilograme si tocmai de aceea se fereste de la o vreme sã-si expunã prea mult silueta rubicondã, purtînd mai ales rochii lungi si alegînd sã facã plajã în locuri private, cu circuit închis. Paparazzii au reusit totusi sã o surprindã pe nevasta afaceristului Marcel Toader în costum de baie, luni, la piscina Blue Ciel din cartierul Floreasca, din Bucuresti, unde a mers sã se bronzeze împreunã cu machieuza ei. Gabriela Cristea si Marcel Toader formeazã un cuplu de un an si jumãtate. Anul trecut în septembrie, cei doi au petrecut o vacantã fierbinte la Belek, în Turcia, unde au hotãrît sã-si oficializeze relatia.
Gabriela Cristea se aflã în curtea Kanal D încã de cînd postul de televiziune a început sã emitã, în urmã cu aproximativ doi ani, motiv pentru care este consideratã si vedeta emblematicã a turcilor.
Prezentatoarea emisiunii „Norã pentru mama“ a reusit sã cîstige respectul sefilor deoarece a rãmas fidelã postului. Gabriela este cu atît mai rãsfãtatã, cu cît emisiunea moderatã de ea face cel mai mare rating din trust.
|